PYLI BAY hotel  

Klimatizace Bazén Wi-Fi (bez záruky)
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Klidné prostředí, Klimatizace, Wi-Fi (bez záruky),

Poloha

Velmi oblíbený, na našem trhu známý a vyhledávaný hotelový komplex s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na okraji klidného střediska Marmari, kde jsou nákupní i zábavní možnosti. K původnímu hotelu byla v roce 2004 dostavěna další část s pokoji. Nejbližší supermarket FANI je jen kousek od hotelu, přímo proti recepci, přes silnici (otevřen obvykle v hlavní sezóně denně od 08:00-24:00). Ve vzdálenosti cca 200 m je obchodní dům Constantinos s širokou nabídkou sortimentu, otevřen obvykle od pondělí do soboty od 08:30-20:30. Městským autobusem je možné též cestovat do hlavního města, jízdenka cca 2€/jedna cesta, autobus jezdí každou hodinu. Cesta taxíkem do hlavního města vychází na cca 23€, do vesničky Zia - cca 20€, do vodního parku - cca 15€, do Kefalosu - cca 36€, do Kardameni - cca 24€. Ceny jízdného jsou uváděny z roku 2016. Nejbližší lékárna je ve vesničce Zipari (cca 2 km). Doporučujeme pronajmout si auto a objet celý ostrov. V sezóně 2016 bylo možné využít svozového autobusu vodního parku Lido, který dopravoval zdarma zájemce do tohoto areálu, zastávka byla na konci ulice před pláží (vstupenka do areálu - cca 17€/osoba, dítě 4-12 - cca 13€). Nejbližší taverna je vzdálená cca 100 m od hotelu. Nejbližší půjčovna kol je na hlavní silnici, cena dle typu cca 5-9€/den. Tip na výlet: na kole nebo pěšky se vydejte do střediska Tigaki, cca 4 km nebo ke sladkovodnímu jezeru, cca 2 km - stejným směrem.
Video hotelu 1
Video hotelu 2
Video hotelu 3

Ubytování

Celková kapacita hotelového areálu, který je tvořen několika samostatnými budovami, činí 212 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky, pokoje pro rodiny jsou vybaveny palandou pro děti).

Vybavení a služby hotelu

Recepce, výtah (jen v novém křídle), internetový koutek (za poplatek cca 2€/hodina), 2 haly s TV se satelitním příjmem, snackbar v hale s recepcí s vnitřním a venkovním posezením, snackbar s vnitřním a venkovním posezením u hlavní restaurace, rozlehlá zahrada, parkoviště. Wifi zdarma v prostoru recepce (pomalejší připojení).

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem nebo vanu se sprchou, WC, klimatizaci (v provozu obvykle od poloviny června do poloviny září, v časovém intervalu od 14:00-02:00), fén, telefon, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničku, stropní ventilátor, balkón nebo terasu s výhledem na bazén, hory, okolí, vnitrozemí, zahradu nebo s bočním výhledem směrem k moři; výhledu brání vzrostlé stromy. Jednolůžkové pokoje jsou obvykle bez balkónu, s výhledem do zahrady. Trezor na recepci (za poplatek cca 20€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis).


  • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

  • Snídaně (od 07:30-09:30), obědy (od 12:00-13:00) a večeře (od 19:00-21:00) formou švédského stolu. U obědů a ve-čeří bývá též čerstvé nebo kompotované ovoce

  • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džusy, cola, lemon, oran-ge, sprite, filtrovaná káva, čaj - více druhů) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, ouzo, víno, brandy) ve snackbaru od 10:00-23:00

  • Občerstvení formou lehkých snacků od 10:00-16:00 (sandwiche - šunka/sýr)

  • Odpolední čaj (různé druhy) nebo filtrovanou kávu se sušenkami, koláčky nebo zákusky od 16:00-17:00

  • Zmrzlinu (kopečkovou) od 16:00-17:00

  • Hotel upozorňuje, že dětem do 18 let nejsou poskytovány žádné alkoholické nápoje

Sport a zábava

2 bazény, 2 dětské bazény, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 5-7€/set/den), dětské hřiště, stolní tenis (zdarma), tenis (zdarma, vratná záloha na rakety a míčky cca 5€), minigolf a kulečník (zdarma, za vratnou zálohu). Hotel pořádá pro své hosty obvykle v hlavní sezóně 1x týdně večeři na terase u bazénu ve formě barbecue. Vodní sporty na pláži jsou možné před hotelem Caravia Beach (cca 800 m - kruhy - cca 15€, banán - cca 12€, šlapadla - cca 15€/hodina, kánoe - cca 7€/hodina, surf - cca 15€/hodina, katamarán - cca 27€/hodina) nebo před hotelem Marmari Beach (kánoe - cca 5€/hodina, katamarán - cca 30€/hodina, cca 60€/3 hodiny).

Pláž

Krásná široká pláž s velmi světlým pískem je cca 550 m od hotelu a je k dosažení cestou podél silnice. Vstup do moře je pozvolný. Na pláži je sprcha i kabinka na převlečení. Pár stromů u pláže poskytuje příjemný přirozený stín.

Shrnutí

Pěkná pláž v letovisku, příjemný personál a výhodná cena.

Výhody

1. Pěkná pláž v letovisku
2. Příjemný personál
3. Výhodná cena

Vzdálenosti

Pláž: cca 550 m
Centrum: cca 500 m

Další informace

Web hotelu

Facebook hotelu

Pořadatel zájezdu

CK VTT, člen skupiny Viamare Group

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor: cca 20 €/týden (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,3
22 hodnocení
8,1 Ubytování
8,7 Služby
7,8 Okolí
8,5 Stravování
Řazení
1 2 3
7,8
Krásná pohodová rodinná dovolená s naší skoro 2letou dcerkou, moc jsme si ji užili.
9 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Kos je krásný ostrov, Marmari je poklidné letovisko, kde najdete kromě taveren, ...
Celkový dojem
Kos je krásný ostrov, Marmari je poklidné letovisko, kde najdete kromě taveren, obchůdků (sortiment je vesměs všude stejný), supermarkety ( jeden hned naproti hotelu, ale je menší) i pasoucí se krávy, koně, slepice :-) Moře s pozvolným vstupem a výhledem na kopce.Vřele doporučuji si půjčit auto ( Kombos rent doporučujeme) min. na den a ostrov projet. I s dítětem se dalo zvládnout, autosedačky půjčují ( 0-5Euro). Počasí 18-28.9.2018 letní, denně 28-33st., moře teploučké, bazén též fajn, vítr dost fouká.
Okolí

Před hotelem je supermarket, ale doporučuji si zajít na začátek Marmari blíž k vnitrozemí, supermarket je zde veliký s ohromným množstvím různého zboží i suvenýrů, vzdálen tak 7min chůze od recepce hotelu.Na pláž lze jít buď po hlavní ulici kolem všech obchůdků a taveren, cca 10min nebo těsně kolem supermarketu kolem slepic :-), zátoky z želvami a už jste na pláži, cca 5minut. Pláž je plná lehátek za 8Euro, ale nemusíte si kupovat, klidně můžete lehnout přímo na osušku, jsou tam stromy, pod které se lze schovat do stínu, nebo rozložit plážový stan. Dost kolikrát fouká, myslet na to.Pláž je písčitá, čistá je od odpadků, ale nečistí se od mořské trávy např.Pozvolný vstup do moře, což je super pro neplavce a děti.Hodně se tu provozuje windsurfing.

Ubytování

Ubytování je v rozsáhlé zahradě tvořen menšími budovami s pokoji( 2-3 patra), skládá se z nové části a staré. Ve staré části je restaurace, kde se podává jídlo, bar, bazén, brouzdaliště, dětské hřiště ( to by potřebovalo rekonstrukci jako sůl, ale svůj účel ještě splnilo), minigolf. Celkové to na nás působilo však zastavěně, kolem bazénu keře, vše ohraničené jakoby, ale vše je udržované, keře, tráva....Vřele doporučuji ubytování v nové části, tam je bar, bazén, brouzdaliště a ubytování kolem bazénu, vše působí otevřeně, vzdušně, moderněji.My měli s sebou skoro 2 leté dítě, po obědě spinkala na balkoně a my mohli bez obav na bazén, protože jsme ji měli na očích i na doslech. Večer jsme tak mohli sednout i na bar, který funguje do 23:30h., chůvička v pohodě funguje.Úklid denně, komě neděle, denně čisté ručníky, v případě potřeby i povlečení. Mýdlo 1x na celý pobyt.Z nové části se jde zahradou do staré části na jídlo, je to však příjemná procházka kolem koz, kozla, ovcí, koček, cca 3min.chůze.

Strava

Určitě doporučuji all inclusive, jídla výborná, chutná, výběr né moc velký, ale ani malý, na 3* super. Snídaně bohatý výběr, nápoje káva, čaje, džusy, fanta, cola, sprite. K obědu a večeři též všechny nápoje k dispozici + pivo, víno bílé a červené, suché., chutné sladké zákusky, zmrzlina kopečková 3x denně, ovoce u oběda a večeře. Ryba denně a velice dobrá(ryby nejíme a zde denně:-)).Personál usměvavý, kmitají všichni pod dohledem šéfa :-)

Další služby

Moc bych pochválila personál, během jídel neustále se vše doplňuje, uklízí, každý se usmívá, jejich Boss zaměstnance dost hlídá a působí přísně, ale je přátelský. Na baru též ochotní. Uklízečky milé, ohleduplné. Animační program v září není žádný, každé pondělí řecký večer, kde se jí venku a v úterky grilovací večer venku - úžasné.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Sabina K., 19.10.2018
9
Vše co jsme chtěli vidět jsme viděli a na zážitky budeme ještě dlouho vzpomínat
10 Ubytování 10 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Celá dovolená se povedla, výlety, strava, taverny, slunce, pláže, moře. Co víc si ...
Celkový dojem
Celá dovolená se povedla, výlety, strava, taverny, slunce, pláže, moře. Co víc si přát
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Chmurová, 28.09.2018
9,8
Skvělá dovolená
10 Ubytování 10 Služby 9 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
S ubytováním, pláží, jídlem i personálem jsme byli moc spokojeni,
Celkový dojem
S ubytováním, pláží, jídlem i personálem jsme byli moc spokojeni,
Okolí

V bezprostřední blízkosti hotelu je obchod s menším rozsahem zboží. Jinak jsme kolem hotelu pořádný obchod nenašli. Ovšem pláž je velmi pěkná, vcelku čistá a je zde prostor i k ležení pouze na dece, tudíž si nemusíte platit lehátka (pokud o ně nemáte zájem). Vstup do moře je pozvolný a voda čistá. Pláž je písčitá a vzdálenost od hotelu je přibližně 5-10 minut.

Ubytování

Nábytek je trošku starší, ale v pokoji je čisto. Uklízí se každý den (kromě neděle) a každý druhý den se mění ručníky.

Strava

Jídlo bylo velmi dobré. Vždy formou švédských stolů. My měli all inclusive. Na snídani volba z velké škály sladkých i slaných jídel (jogurty, musli, vajíčka na mnoho způsobů, pečivo, šunky, sýry, rajčata). K obědu bylo na výběr několik salátů, různá masa (kuřecí, vepřové, někdy jehněčí), vždy nějaké těstoviny, přílohy (kaše, kuskus, rýže, hranolky, pečené brambory) a mnoho druhů dipů plus olivy a feta. Dále pak dezerty (k obědu i k večeři), což byly různé zákusky, pěny, čerstvé ovoce a zrmrzlina.Večeře byla v podobném stylu jako oběd. Ke všem jídlům byly nabízeny limonády, sodovka, pivo, víno, ráno káva a čaj.Od 16 do 17 hodin je i možnost svačiny, což je sandwich, zelenina s fetou, sušenky, zmrzlina a káva a čaj. Ostatní nápoje jsme dostávali neomezeně, kdykoliv během dne.Obsluha byla báječná, velmi milá a ubrusy stále měnili, takže byly stoly čisté.Ve čtvrtek se konala ukázka řeckých tanců a živé hudby. V pondělí řecká večeře a v úterý opět místo večeře barbeque.Jinak se mezi pokrmy objevila i chobotnice, slávky a omáčka s mořskými plody.

Další služby

Paní delegátka je naprosto perfektní. Podá všechny důležité základní informace a čekala na nás už na letišti, odkud nás odvezli do hotelu. Nabízí zprostředkování několika moc zajímavých výletů i vypůjčení auta. Hned první den pořádá informační schůzku, kde jsme se vše dozvěděli. V hotelu se pak vyskytuje v různé dny a hodiny, které jsou vypsány na infrormační tabuli v recepci.Jinak se dá za 2 eura jet autobusem rovnou do Kósu (hlavního města), kde je mnoho menších památek, obchodů i restaurací. Z Kósu jezdí přímý spoj i do Asklepionu, kde je vstup 8 euro (pro studenty s kartou ISIC vstup zadarmo).

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie Stočesová, 24.09.2018
8,5
Super dovolená
9 Ubytování 9 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Velmi krásný ostrov, destinace Marmari je klidnější, hotel odpovídá popisu a určitě ...
Celkový dojem
Velmi krásný ostrov, destinace Marmari je klidnější, hotel odpovídá popisu a určitě stojí za to.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
David Jay, 21.09.2018
3,5
krásná dovolená
2 Ubytování 3 Služby 4 Okolí 5 Stravování
Celkový dojem
Ostrov je krásný, ale je třeba ho projet celý. Na ostrově docelá fouká,ale aspoň ...
Celkový dojem
Ostrov je krásný, ale je třeba ho projet celý. Na ostrově docelá fouká,ale aspoň necítíte to horko, pláže jsou různé s bilým pískem,žlutým i s tmavým, moře krásné, pozvolný vstup. navštívili jsme vesničku Zia, therma beach,kde vyvěrají termální prameny, pláže na jihu doporučuji Magic beach,opravdu krásná čistá pláž, na jihu je moře trochu chladnější,na vrchu příjemná taverná s přátelským personálem a skvělým jídlem za zmínku stojí hlavní město Kos. Vede tam jen jedna hlavní silnice a to buď na Kos nebo na opačnou stranu Kefalos. Lidé na ostrově velmi přátelští vždy s úsměvem - balzám na duši.Delegátka paní Jana Kolková byla v pohodě ;-)
Okolí

Marmari je velmi klidné, v okolí tak nic k vidění nění, proto je nejlepší si půjčit skutr,auto,buginu,kolo ;-) doporučuji půjčovnu na ulici dál od hotelu, né u hotelu dosti rozdílné ceny. My měli na 6 dní i bez spoluúčasti za 70 eur. Parkovné se naštěstí nikde neplatí, poblíž hotelu je autobusová zastávka do hlavního města za 2,10 eur.

Ubytování

nejsme nároční, ale Čechy bohužel dávají do staré části, pokoj neosobní jednoduchý. Pro 2 dospělé jsme dostali nedostačující postel o rozměru 140cm, takže jsem musela spát na poschodové posteli, na pokoji jde vše slyšet ať je to protekání vody, pouštění vody či hluční sousedi. 2 x krát nám do pokoje vletěl šváb, bohužel v Řecku normální věc.

Strava

jídlo bylo chutné,ale žádný zázrak, po 4 dnech už jsme nevěděli co,ale vybere si každý, all inslusive v Řecku je slabší než jinde v Evropě.

Další služby

standartní...nevyužívali jsme. Personal byl velmi příjemný! Všichni se tam snažili, pokoj byl uklízen denně, ručníky měněny bez problému.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iva, 19.09.2018
5,8
Celková spokojenost
7 Ubytování 7 Služby 3 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
Spokojenost
Celkový dojem
Spokojenost
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iva, 17.09.2018
9,8
Super zážitek
9 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hotel je odpovídající 3 hvezdičkám, nic zvláštního ale ani hrozného. Vše fungovalo ...
Celkový dojem
Hotel je odpovídající 3 hvezdičkám, nic zvláštního ale ani hrozného. Vše fungovalo jak má, úklid probíhá každý den a vše je v pořádku. Jídlo bylo super, pokaždé něco jiného. Výběr z mořských plodů, dezertů, ovoce, zelenina.. Vše perfektní. Personál vstřícný, když jim člověk přinesl talíř, byli vděční a nestalo by se že by se neusmáli nebo nebyli vděční. Pláž byla kousek a po příjemné cestě kde byli samé obchůdky. Uvítali jsme, že se jde podivat na jakoukoli pláž, platí se pouze za lehátko nebo za atrakce nebo sport. Nás z přítelem ale moc nebaví být na jednom místě takže jsme si půjčili scooter a projeli jsme celý Kos. Vše proběhlo bez problémů, měli jsme ho na 3 dny a vše jsme krásně stihli. Za benzín jsme dali v přepočtu 400 kč a jezdili jsme úplně všude. Mohu doporučit zavítat do města Kos, Kefalos, Zia a Paleo Pili.. jinak Asklépion nebyl špatný ale vysoký vstup a kromě výhledu tam nic moc člověk nenajde.. Zia byla pro mě mnohem hezčí. Nejhezčí pláž Tigaki a Marmari, vyzkoušeli jsme i na Kefalosu ale těmto se nic nevyrovnalo. Cestovní kancelář v pořádku. Pokud máte rádi hornatou krajinu a nádherné výhledy.. Mohu jedině doporučit 😊😊👌
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vanessa, 08.09.2018
9,5
Pohodově strávená davolená
9 Ubytování 10 Služby 9 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Absolutní spokojenost, vše na jedničku.
Celkový dojem
Absolutní spokojenost, vše na jedničku.
Okolí

Hotel je udržovaný, pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do vody.

Ubytování

Pokoj byl útulný, čistý s balkonem, klimatizací a ledničkou.

Strava

Pestrá strava, každý den s menší obměnou.

Další služby

Široká nabídka pronájmu aut a skútrů. Delegátka byla velmi ochotná a milá.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Tereza, 24.08.2018
1 2 3

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour