Okruh ostrovem

Čeká Vás celodenní výlet autobusem s obsáhlým výkladem nejen o ostrově Kosu, ale i o tamních zvycích, o historii a mythologii celého Řecka. Nejprve se vydáte k nejkrásnější a současně též nejznámější památce ostrova – Asklépia (antická nemocnice), kde společně s výkladem místního profesionálního průvodce načerpáte i vy novou energii, stejně jako to bylo před dávnými lety. Další zastávka je ve starém městě Kosu, během níž navštívíte antickou agoru, hlavní náměstí s mešitami a známý Hippokratův platan. Čas bude i na nákupy. Další zastávka je v malebné horské vesničce Zia, kde se dá velmi výhodně nakoupit spousta turistických suvenýrů. V zátoce Kamari Beach je volno na koupání, oběd nebo procházku. Průvodce Vás jistě upozorní na úžasný výhled na moře a ostrůvek Nisyros.Při poslední zastávce se budete moci seznámit s postupy při sběru a zpracování včelího medu, budete moci ochutnat i nakoupit pravý domácí med jako dárek pro své blízké.


Cena fakutlativního výletu: cca 38 EURO, děti 2-12 let 12 EURO


Tyto fakultativní výlety si můžete zakoupit přímo na místě prostřednictvím nabídek místních kanceláří. Zde se též informujte o všeobecných podmínkách a storno poplatcích nabízených fakultativních výletů. Některé výlety se konají jen v případě dostatečného počtuzájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.Fakultativní výlety, které si zákazník objedná přímo v místě pobytu,nejsou součástí služeb poskytovaných cestovní kanceláří zákazníkovia cestovní kancelář nenese žádnou odpovědnost za žádné škodya újmy, vzniklé zákazníkovi v souvislosti s těmito výlety a zákazníkse v případě uplatňování nároků, vyplývajících a vzniklých z fakultativního výletu, musí obrátit výlučně na poskytovatele fakultativního výletu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je změnav programu lodních výletů vyhrazena.


Zpět na všechny fakultativní výlety

Sdílejte své zážitky

Dovolená Kos 2017 > Fakultativní výlety > Okruh ostrovem

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 26.09. – 06.10 – 11 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceněNotice: Undefined variable: uspesna_objednavka_ready in /var/www/vhosts/vtt.cz/httpdocs/index.php on line 1085
TOPlist